Pompa ciepła powietrze-woda + klimatyzacja

Funkcje systemu:

Powietrzna pompa ciepła w oparciu o system Multi Split to połączenie zalet systemu grzewczego i klimatyzacji w jednym. Zimą Multi Split pracuje w funkcji grzania a latem w funkcji chłodzenia. W tym systemie każde pomieszczenie może być wyposażone w jednostkę wewnętrzną pracującą tylko na jego potrzeby, daje to dużą elastyczność w projektowaniu i wykonywaniu instalacji. Dzięki różnym typom jednostek wewnętrznych można uwzględnić charakter pomieszczenia i jego aranżację. Prosta instalacja i nieskomplikowany montaż powoduje  że pompa ciepła w systemie Multi Split jest min. 30% tańsza od standardowego systemu ogrzewania.

Wentylacja:

Dzięki kompatybilności systemu pilot może kontrolować także pracę rekuperatora, który nie wymaga dodatkowego sterownika, co ułatwia obsługę całej instalacji i zmniejsza koszty inwestycyjne. Ogrzewanie, klimatyzacja i wentylacja w jednym sterowniku to największe możliwości w najbardziej kompaktowej i przystępnej formie.

Jednostki wewnętrzne:

Kompaktowe, eleganckie i wyjątkowo ciche jednostki wewnętrzne tworzą idealne dopełnienie nowoczesnych wnętrz. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych modeli istnieje możliwość indywidualnego dopasowania każdej jednostki wewnętrznej do pomieszczenia o dowolnym kształcie i zastosowaniu.

Sterowanie:

System Multi Split to rozwiązanie oferujące najbardziej zaawansowany system sterowania dostępny na rynku. Dzięki indywidualnym sterownikom każde pomieszczenie może mieć ustawiony niezależnie harmonogram pracy na cały tydzień. Każdy użytkownik ma także możliwość w kilka minut zmienić temperaturę dzięki funkcji pracy jednostki w podwyższonej wydajności. Maksymalny komfort w kilka chwil jest w zasięgu ręki dzięki wielu funkcjom dostępnym na pilocie bezprzewodowym.

System Multi Split jest kompatybilny z wszystkimi protokołami BMS (KNX, LonWorks, EiB,) dzięki czemu doskonale nadaje się do zastosowań w inteligentnych budynkach.